Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapalił się check engine

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zapalił się check engine

    MPS niestety świrował z doładowaniem przy przymykaniu przepustnicy powyżej 5500 obrotów i wychodziły brzydkie peaki :? Bez peaku powinno być jakieś 295 :roll:

    Jak widać nie ucieknę od FMICa :szeroki_usmiech nie to żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało :lol: :zlosnik:

  • #2
    Zapalił się check engine

    Link w temacie po wymianie rozrządu zapalił się check engine.Wszystko podłączone tak jak powinno być.Podjechałem do diagnosty.Po podłączeniu pod kompa okazało się że na pierwszym i czwartym wtrysku wartość dawki paliwa wynosi zero(samochód nie stracił osiągów)Błąd wyskakuje ponownie zaraz po skasowaniu ale kontrolka zgasła.Wracając przeciągnąłem na obrotach.Ku mojemu zdziwieniu przy 3500 obr/min jakby coś mnie złapało za zderzak(stracił moc).Zgasiłem silnik i ponownie zapaliłem.Moc odzyskał ale po chwili zapalił się ponownie check engine.Czy ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi?!Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      kod błędu please

      Kliknij "POMÓGŁ" jeśli wkurzyłem Cię tak, że brakuje Ci bluzg
      ________________________________________

      Komentarz


      • #4
        No i tu problem.Nie pamiętam tego kodu.Wiem że początek to 17 .Mój błąd że sobie nie zapisałem :| To by na pewno ułatwiło :roll:

        Komentarz


        • #5
          17965 ? Pewnie przeładowuje , ale na razie wróżymy z fusów.
          Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

          Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

          Jest O1 1.6 BFQ

          Komentarz


          • #6
            Hmm.To o co chodzi z zerowa wartością dawki paliwa :|.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez jaro5242-
              Hmm.To o co chodzi z zerowa wartością dawki paliwa :|.
              pewnie chodzi o korekcje dawek na poszczególnych cylindrach, ale to raczej nie ma związku z opisaną awarią. Może wężyki z podciśnieniem pomylili? tylko od tego błąd się skasuje i wyjdzie dopiero podczas jazdy.
              Stawiam, że jakaś kostka nie wpięta, może od N239?

              VAG prawdę powie....
              DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
              www.chiptuning.katowice.pl
              DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

              Komentarz


              • #8
                Ktoś może zna w Warszawie jakiś warsztat co mają pojęcie i by to sprawdzili i nie zdarli ze mnie jak co niektórzy potrafią.Pozdrawiam

                [ Dodano: Pon 02 Lut, 09 16:36 ]
                Zamieszczone przez Krzych
                Zamieszczone przez jaro5242-
                Hmm.To o co chodzi z zerowa wartością dawki paliwa :|.
                pewnie chodzi o korekcje dawek na poszczególnych cylindrach, ale to raczej nie ma związku z opisaną awarią. Może wężyki z podciśnieniem pomylili? tylko od tego błąd się skasuje i wyjdzie dopiero podczas jazdy.
                Stawiam, że jakaś kostka nie wpięta, może od N239?

                VAG prawdę powie....
                Zadzwoniłem do tego gościa co mi podłączał pod kompa.Nazwa błędu to "Początek regulacji wtrysków" czy jakoś tak.Tylko tyle się dowiedziałem

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X